Program


9. ročník Vegefestu se uskuteční 27.29. září 2018 v Praze na Vyšehradě.

PROGRAM V PDF

Zahájení festivalu proběhne v pátek v 18h otevřením prostoru a koncertem ADRIANA ATMY a MAOKA. V sobotu i v neděli se vnitřní i venkovní program koná od 10h do soumraku, v sobotu navazuje večerní koncert ve stanu. Festival končí v neděli v 19h.

Hlavní program sestává z přednášek a workshopů z oblasti permakultury, přírodního stavitelství, zdravého stravování, domácí výroby, zero waste, alternativních zdrojů energií, lokální ekonomiky, komunit, osobního rozvoje a dalších. Chceme otevřít prostor jak pro nové informace a vzdělávání, tak pro sdílení již nabytých zkušeností.

Podrobný rozpis programu po kliknutí na datum:

PÁTEK 27. ZÁŘÍ

SOBOTA 28. ZÁŘÍ 

NEDĚLE 29. ZÁŘÍ

***

Doprovodný program v parku (sobota + neděle):

pátek 19h: koncert ADRIAN ATMA & MAOK (vstupenky)

sobota 15h: UPCYKLAČNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

sobota 19h: koncert DANIT TREUBIG (vstupenky)

neděle 14h: taneční cesta za Svatým grálem s GUYEM BARRINGTONEM (vstupenky)

***

 • ZDRAVÉ OBČERSTVENÍ & FESTIVALOVÁ TRŽNICE

  Gastronomie: Sklenářka/Floresta, Vila Flora, Pekárna Dvorník – vegetariánské a veganské občerstvení (i v pátek)

  Nápoje: Dobrá čajovna, Čajovna Romantinka, Green Heads, Amazonia Café – StepIn, káva Arhuacos, Nekáva

  Tržnice: Shiva Shop, Almaterra, Naboso, Soyka, Japů, New Zealand Salt, Malovalo.cz, Ditah-Namaste, Dobroděj, Včelobal, Herbárium Projekt, Biopekárna Zemanka, India Blessing, Markéta Palánová, Martin Vítů, Cesta ke změně, Bosque Medicinal/Forest.ink, Prales dětem, MOST ProTibet, Kozí pelíšek, Eko Bio rodina

  ***

  DĚTSKÝ (SOBĚSTAČNÝ) KOUTEK    

Pro děti chystáme hravé i inspirativní dílničky. Střechou pro dětský koutek bude týpí.

 ***

 • HEALING TEMPLE – MASÁŽNÍ STAN015-vegefest2016-DSC_5559

Fakeer Healing Temple je unikátní projekt pro mobilní masáže, který vznikl spojením firmy FAKEER-energy drink (vyrobený na čistě přírodní bázi) a party profesionálních masérů a bodyworkerů, která se neustále rozrůstá. Základem nabídky jsou krátké relaxační masáže v délce 10-30 minut. Použité masážní techniky jsou “suché”(thajská a čínská tlaková masáž, shiatsu a reflexní terapie), klient se tedy nemusí svlékat ani obávat o oděv mastný od masážních olejů.      www.jayananda.cz

 ***

 • CYKLO FRESH BAR

standaStanislav Miler od roku 2012 provozuje mobilní Cyklo Fresh Bar, kde si zájemci mohou vyzkoušet pomocí cyklo-mixéru vlastní silou umixovat ovocné a zelené koktejly. Přes 20 let se stravuje převážně rostlinnou stravou a zajímá se o vliv stravy na naše zdraví a životní prostředí. Přednáší o zdravé rostlinné stravě, pořádá přednášky o zdravém a snadném způsobu přípravy nápojů a jídel, testuje různé mixéry a odšťavňovače a natáčí recenze a video recepty.
Stanislav Miler založil v roce 2012 Akademii soběstačnosti. Přednáší o soběstačném a zdravém způsobu života. Na různých festivalech prezentuje svůj Cyklo fresh bar a učí zájemce, jak si připravovat zdravé nápoje a potraviny.    www.akademiesobestacnosti.cz

 ***

 • ČERVENÝ STAN

 ***

 • VÝMĚNNÝ KOUTEK

 ***

 • STROM PŘÁNÍ A VDĚČNOSTIP1150932

Nic na Zemi nám nepatří. Rodíme se nazí a umíráme nazí. 

Voda, jídlo, vzduch a Život sám jsou nám poskytnuty „zdarma“ planetou, která nás nosí. Dar Života je nám propůjčen na několik desítek let.

Je na každém z nás, jak s ním naložíme. V každém okamžiku života  můžeme být lepšími lidmi a využít dar Života tvořivě a pro dobro všech. My sami se rozhodujeme, zda budeme žít ve strachu nebo v radosti. A každý okamžik života je dobrý čas na to za to vše poděkovat.

***

Těšíme se na setkání a Spolu-Bytí.

Změna programu vyhrazena. Festival se koná za každého počasí.

program_planek_2019