Pro prodejce


Chcete se zúčastnit VEGEFESTu 2017?

Těžiště festivalu spočívá v gastronomické nabídce a v nabídce produktů, které respektují zdravý a udržitelný životní styl. Festival se koná po dobu dvou dnů, v sobotu od 11 do 19h a v neděli od 10 do 18h. Hlavní festivalová plocha je pod širým nebem a rozprostírá se v parku u Starého Purkrabství na pražském Vyšehradě.

propozice Vegefest 2017

prihlaska Vegefest 2017

Vegefest 2014

V letošním roce jsme uzavřeli jsme spolupráci se společností Bio Planeta, která zajistí hromadně pro celý festival nádobí z kompostovatelného plastu a jeho likvidaci, a také likvidaci bio odpadu.

1) Nabídku bio kompostovatelného nádobí najdete na www.bioplaneta.cz.
2) Prosíme, vyberte si druhy nádobí, které nejlépe odpovídají Vašim potřebám a pošlete předběžnou objednávku přímo na adresu Bio Planety – velmi to pomůže to při plánování množství a druhů nádobí, které bude třeba na Vyšehrad dopravit.
3) Nádobí bude možné zakoupit až přímo na místě podle skutečné potřeby a nepoužité nádobí vrátit,
takže nehrozí, že byste předem nakoupili více, než budete potřebovat.

Prosíme tímto všechny prodejce o spolupráci při vytváření nové koncepce a respektování skutečnosti, že na Vegefestu bude kromě nádobí od Bioplanety možné používat pouze nádobí:
z papíru (nevoskovaného)
bambusové/dřevěné (přírodní materiály)

PROSÍME, NEPOUŽÍVEJTE STANDARDNÍ PLASTY ANI JINÉ DRUHY EKOPLASTŮ, KTERÉ SE LIKVIDUJÍ JINOU TECHNOLOGIÍ. Pokud podobné nádobí máte, můžete jeho použití konzultovat s panem Kessnerem z Bio Planety.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na setkání v září na Vyšehradě.

Kontaktní osoba pro zájemce o účast: Tereza Dlabalová, tereza(a)floresta.cz