Pro prodejce


Chcete se zúčastnit VEGEFESTu 2018?

Festival se koná po dobu dvou dnů, v sobotu od 11 do 19h a v neděli od 10 do 18h. Hlavní festivalová plocha je pod širým nebem a rozprostírá se v parku u Starého Purkrabství na pražském Vyšehradě.

Podmínky účasti na 8. ročníku budou zveřejněny na jaře 2018.

 

Vegefest 2014

Prosíme tímto všechny prodejce o spolupráci při vytváření koncepce Nulového odpadu a respektování skutečnosti, že na Vegefestu bude kromě kompostovatelného nádobí možné používat pouze nádobí z papíru (nevoskovaného) a z přírodních materiálů (dřevo, bambus).

Pokud nepoužíváte vlastní ekologické nádobí, společnost Bio Planeta zajišťuje hromadně pro celý festival nádobí z kompostovatelného plastu i jeho likvidaci.

1) Nabídku bio kompostovatelného nádobí najdete na www.bioplaneta.cz.
2) Prosíme, vyberte si druhy nádobí, které nejlépe odpovídají Vašim potřebám a pošlete předběžnou objednávku přímo na adresu Bio Planety – velmi to pomůže to při plánování množství a druhů nádobí, které bude třeba na Vyšehrad dopravit.
3) Nádobí bude možné zakoupit až přímo na místě podle skutečné potřeby a nepoužité nádobí vrátit, takže nehrozí, že byste předem nakoupili více, než budete potřebovat.

PROSÍME, NEPOUŽÍVEJTE STANDARDNÍ PLASTY ANI JINÉ DRUHY EKOPLASTŮ, KTERÉ SE LIKVIDUJÍ JINOU TECHNOLOGIÍ. Pokud podobné nádobí máte, můžete jeho použití konzultovat s panem Kessnerem z Bio Planety.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na setkání v září na Vyšehradě.